Výsledok zápasu mužov NHE – 18.9.2021

ŠKP Bratislava – HK Kúpele Bojnice 23:19 (12:9)

Zostava a góly : Firit a Briatka Juraj po 6, Blaho 4, Pupík, Buvala a Briatka Jakub po 1, Franko, Buričan, Ďurajka, Šimko, Smetánka, Klementovič, Páleš  Brankári: Fabián, Carolan, Kamien

Hodnotenie trénera – Tomáš Mažár : Dnešný zápas na bratislavskej pôde nám nevyšiel podľa predstáv a domácim sme podľahli v pomere 23:19. Po úvode zápasu, v ktorom sa oba tímy striedali vo vedení sa do gólového trháku dostalo domáce ŠKP. Zápas však naďalej pokračoval vo vyrovnanom duchu, keď sme boli súperovi na dostrel. Zápas sa začal lámať v 10. minúte 2. polčasu, keď si ŠKP začalo budovať náskok, ktorý sa postupne vyšplhal na 6 gólov. Napriek snahe našich hráčov si domáci náskok udržiavali počas zvyšku hracieho času a do vedenia sme sa už nedostali. Z Bratislavy si tak bohužiaľ nevezieme body, tie však môžeme získať už budúci týždeň v domácom zápase s HK Agro Topoľčany.