Výsledky zápasov starších žiakov z KL 18.9.2021

MŠK Považská Bystrica “A” – HK Kúpele Bojnice 22:25 (11:14)

Góly: Matúš Sivák 13, Karol Krkoška 4, Michal Gonczi 3, Šimon Tirtey 2, Peter Krkoška 1, Michal Beňuška 1, Dominik Mareš 1

Hodnotenie trénera – Martin Kočner: Začiatok zápasu nám vyšiel na výbornú, chalani dobre bránili a vypracovali si štvorgólové vedenie, ktoré si udržiavali celý prvý polčas. Druhý polčas domáci pridali a chceli zdramatizovať zápas, čo sa im aj podarilo a znížili na 21:22. Pokračovali sme však v dobrom výkone v obrane a v útoku sme premieňali ponúknuté šance a nakoniec zaslúžene vyhrali o 3 góly.

MŠK Považská Bystrica “B” – HK Kúpele Bojnice 20:32 (14:14)

Góly: Matúš Sivák 13, Karol Krkoška 7, Michal Gonczi 6, Peter Krkoška 5, Šimon Tirtey 1

Hodnotenie trénera – Martin Kočner : Prvý polčas bol z našej strany katastrofálny. I keď sme mali v nohách predchádzajúci zápas, náš výkon takto nesmie vyzerať. Vôbec chalani neplnili pokyny z lavičky a rok mladší súper si robil v našej obrane doslova čo chcel. Chýbalo nasadenie, bojovnosť a hlavne si chalani mysleli, že zápas sa asi vyhrá sám. Po prestávke a dohovore sme nastúpili na druhý polčas tak ako si to predstavujem. Obrana začala pracovať, v útoku sme začali hrať jednoducho a postupne sa ukázala kvalita nášho družstva a nakoniec sme porazili súpera o 12 gólov.