Výsledky zápasov krajskej ligy mladších žiakov z 29.5.2022


HK Kúpele Bojnice B – MŠK Považská Bystrica B 7:25 (2:9)
Góly: Timo Šebo 3, Martin Krkoška 2, Samuel Štrbák 1, Matias Pipa 1, Andrej Duchoň, Tomáš Kollár, Marek Píš,
HK Kúpele Bojnice B – MŠK Považská Bystrica A 24:25 (14:12)
Góly: Timo Šebo 8, Martin Krkoška 5, Andrej Duchoň 4, Matias Pipa 2, Tomáš Kollár 2, Samuel Štrbák 2, Marek Píš 1
Komentár trénera J. Belluša:
V predposlednom kole dlhodobej súťaže sme nastúpili proti silným súperom z Považskej Bystrice. V prvom zápase bolo vidieť veľký rešpekt našich hráčov voči víťazovi suťaže. Slabý pohyb, málo odvahy, nedôslednú obranu trestal súper rýchlymi gólmi.
V druhom zápase už nastúpilo iné družstvo. Súpera sme prekonávali peknými kombináciami, zlepšili pohyb. Celý zápas sme vyhrávali až o 5 gólov. V závere zápasu nám však došli sily a nedisciplinovanosťou sme dovolili súperovi otočiť výsledok. Opätovne musím pochváliť výkon nášho brankára Miška Pánisa a chalanov v útoku. Súper však využil našu slabú obranu a v závere strelil 4 góly, čo znamenalo našu prehru.
Mladší žiaci “A” odohrali dnes svoje majstrovské zápasy 14.kola doma proti Považskej Bystrici,keď jeden zápas prehrali a jeden vyhrali. Opäť sme nastúpili vo veľmi oklieštenej zostave, čo ma mrzí. Budúci víkend odohráme posledné kolo v THA Martin a následne nás čakajú od 24.-26.6. v Žiline otvorené majstrovstvá Slovenska mladších žiakov, kde verím, že pôjdeme v plnej sile zdravý a všetci.
HK Kúpele Bojnice “A” – MŠK Považská Bystrica “A” 17:14 (8:8)
Góly: Peťo Krkoška 6, Martin Trgiňa 4, Šimon Vlnieška 4, Mário Ištók 3
HK Kúpele Bojnice “A” – MŠK Považská Bystrica “B” 19:29 (6:15)
Góly: Peťo Krkoška 8, Šimon Vlnieška 6, Martin Trgiňa 3, Mário Ištók 2
Hodnotenie: Prvý zápas mal vyrovnaný priebeh. Ani jedno družstvo si nedokázalo vytvoriť viac ako jedno gólový náskok. Záver zápasu nám však vyšiel,keď od stavu 13:14 pre Považskú Bystricu 8.minút do konca sme súperovi nedovolili skórovať a vyhrali sme 17:14.
V druhom zápase bola kvalita jednoznačne na strane prvého mužstva v tabuľke. Nakoľko sme hrali oslabený o niekoľkých hráčov základnej zostavy, tak sme nedokázali súperovi viac vzdorovať. Ďakujem opäť za pomoc hráčom s prípravky, ktorí takto získavajú cenné skúsenosti do budúcna i keď ešte fyzicky a ani herne nie sú na úrovni starších hráčov.
tréner Martin KočnerKomentáre sú zakázané.