Výsledky zápasu NHE z 9.11.2022

HK Kúpele Bojnice – Tatran Prešov  26 : 34  (18:18)

Góly a zostava Bojníc: Briatka Juraj 7, Ďurajka 6, Blaho 5, Petro 3, Klementovič 2, Sobota, Buvala a Páleš po 1, Michniewicz, Šimko

Brankári: Szabó, Carolan, Kamien

Úvod prvého polčasu sa niesol v znamení gólových šnúr oboch tímov. Najskôr hostia viedli 3:1. Po tom ako náš tím vyrovnal na 3:3, prišla 3-gólová séria hostí. Na ňu promptne reagoval náš tím a rovnako šnúrou 3 gólov vyrovnal. Následne sa až do konca polčasu oba tímy striedali vo vedení, vyústením bola polčasová remíza 18:18.
Druhé dejstvo pokračovalo v nastavenom trende a stretnutie bolo vyrovnané. V 45. minúte svietil na ukazovateli skóre stav 24:25 z pohľadu nášho mužstva. Vtedy však prišla 6-gólová šnúra hostí, ktorá rozhodla zápas. Zvyšok zápasu už konečný výsledok neovplyvnil a tak si hostia z našej palubovky odvážajú 2 body po 8-gólovej výhre.