Výsledky zápasu NHE z 12.3.2022

HK Kúpele Bojnice – HK Košice   22 : 28  (9:18)

Góly a zostáva: Ďurajka 5, Krok, Blaho a Briatka Jakub 4, Páleš 3, Petro a Smetánka 1, Hrúz, Sivák, Štrbák, Šimko, Briatka Lukáš, Klementovič

Brankári: Carolan, Fabián, Kamien

tréner : Tomáš Mažár, vedúci družstva . Miloš Pračko

V poslednom 22.kole Niké Handball Extraligy sme na domácej palubovke podľahli HK Košice 28:22. V úvode zápasu si hostia rýchlo vybudovali 4-gólové vedenie. To počas celého prvého polčasu aj zveľaďovali. Úvodné dejstvo nakoniec vyhrali v pomere 18:9. Druhý polčas však nášmu tímu vyšiel lepšie a to najmä jeho úvod. Postupne sme znižovali gólové manko. Najbližšie sme sa k súperovi dostali na 3 góly za stavu 21:18. Následne nám však nevyšli 2 útoky a Košice razom viedli o 5 gólov. K tomu sa pridali vylúčenia na našej strane a náskok hostí už bol priveľký, na to aby sme zdramatizovali koncovku.
Na základe výsledkov ďalších zápasov sme stratili 7. miesto, keďže Modra zvíťazila v Hlohovci a dostala sa v tabuľke pred nás. V play-off nás tak čaká úradujúci majster z Prešova.