Výsledky zápasov mladších žiakov z 3.10.2020

Mladší žiaci HK Kúpele Bojnice opäť víťazne.

THA Martin vlci – HK Kúpele Bojnice 9:33 (4:13)

Góly: Matúš Sivák 16, Šimon Tirtey 8, Peter Krkoška 6, Marek Madaj 3

THA Martin MEDVEDE – HK Kúpele Bojnice 17:21 (9:9)

Góly: Matúš Sivák 14, Peter Krkoška 5, Šimon Tirtey 1, Martin Trgiňa 1
Hodnotenie zápasov:
Na zápasy do Martina sme vycestovali vo veľmi oklieštenej zostave(9 hráčov), keď na striedačke zostali len jeden brankár a jeden hráč do hry, ktorí majú zatiaľ minimum skúsenosti. Chalani však k zápasom pristúpili zodpovedne. Čakali ich dva zápasy po sebe a preto bolo treba rozložiť sily, nakoľko priestor na striedanie veľký nebol. Proti Martinským vlkom bolo od úvodu zápasu jasné kto bude udávať tempo hry, chalani si schuti zastrieľali a už do polčasu sme vysoko viedli. V druhom polčase sme skúšali meniť chalanom pozície a pripraviť sa tak na druhý omnoho ťažší zápas proti medveďom. Menenie pozícii chalani zvládli a ešte svoj náskok zvýšili na konečný 24 gólový náskok.
Druhý zápas sme chceli veľmi vyhrať, čo chalanom zväzovalo ruky hlavne pri streľbe, keď sme nepremieňali vyložené šance a v obrane sme doplácali na neskúsenosť na krídlach z ktorých sme dostávali zbytočné góly. Po nerozhodnom prvom polčase mali chalani už toho fyzicky plné zuby, začala nám však lepšie vychádzať streľba a v obrane sme získali pár lôpt a 6 minút do konca sme si utvorili náskok 17:13 a zápas sme dotiahli následne do víťazného konca a vyhrali 21:17.
V oboch zápasoch sa strelecky darilo Matúšovi Sivákovi ktorý strelil spolu 30 gólov, avšak veľkú zásluhu na jeho góloch malo celé družstvo ktoré mu pripravovalo strelecké príležitosti.