Výsledky zápasov krajskej ligy mladších žiakov z 30.11.2019 v Považskej Bystrici

Považská Bystrica “A”- HK Kúpele Bojnice 11:18 (2:12)
zostava a góly: Krkoška P. 2, Kollár M. , Madaj M. , Krkoška K. 3, Tirtey Š. 2, Klement T. 4, Sivák M. 8,  Čičmanec V. 1, Tomášov M. , Mareš D., Šutek I., brankár Carolan E.
Hodnotenie:
Chalani od začiatku hrali rýchlo a do súpera sa pustili bez rešpektu. Obrana bola spoľahlivá na čele s brankárom a aj preto bol polčasový stav už 2:12. Do druhého polčasu sme prestriedali,chalani si vyskúšali rôzne posty na ktorých až tak často nehrávajú a s prehľadom sme dotiahli zápas do víťazného konca.
Považská Bystrica “B”- HK Kúpele Bojnice 19:22 (10:14)
zostava a góly: Krkoška P. 3, Kollár M. , Madaj M. , Krkoška K. 3, Tirtey Š., Klement T. 6, Sivák M. 7, Čičmanec V. 1, Tomášov M. , Mareš D. 2, Šutek I., brankár Carolan E.
Hodnotenie:
Hneď od úvodu dostali šancu ukázať sa hráči z prípravky spolu s chalanmi z lavičky ktorí hrávajú pomenej. Do bránky nastúpil Matejko Kollár a v hre bol aj Peťko Krkoška. Chalani sa snažili a bojovali,aj keď robili ešte veľa technických chýb. Dôležitá bola obrana,kde súperovi veľa nedovolili. Celý zápas si udržiavali troj až štvorgólové vedenie a domácim tak nedovolili zápas zdramatizovať. Rozdiel konečného skóre by bol určite vyšší ,ale cieľom bolo aby hrali a zapracovali sa všetci hráči.
Jesennú časť sme ukončili v krajskej súťaži deviatimi výhrami a iba jednou prehrou.Chalanom patrí pochvala za výkony a aj prístup na tréningoch,avšak musia aj naďalej na sebe ešte veľa pracovať. Škoda zranenia Miška Goncziho,ale to patrí k športu a verím ,že v jarnej časti nastúpime opäť v plnej zostave a zranenie sa nám budú vyhýbať. Do konca roka nás čaká už len víkendový Dobiáš Cup v Rožnove pod Radhoštem, kde žiaľ pocestujeme zo zdravotných dôvodov až bez 5 hráčov zo zostavy. Aj napriek tomu sa tam ale chceme pobiť o čo najlepšie výsledky a skúsiť napodobniť krásne 2.miesto starších žiakov,ktorím GRATULUJEME. Bude to pre chalanov takto v oklieštenej zostave veľmi ťažké a hlavne fyzicky náročné, takže držte nám palce aspoň tak ako starším žiakom.