Výsledky prípravného zápasu z 19.8.2022

HK Kúpele Bojnice – Vöslauer HC  28 : 30  (16:13)

V prvom polčase sa po vyrovnaných úvodných minútach dostal do vedenia náš tím a postupne náskok zveľadoval. Najvyššie vedenie bolo o 5 gólov, no hostia neskladali zbrane a postupne sa na domáce mužstvo doťahovali. Prvý polčas nakoniec skončil 16:13 pre domácich. Druhé dejstvo však nášmu tímu nevyšlo. Hosťom sa podarilo vyrovnať na 18:18 a zápas začínal odznova. Od tohto momentu si hostia postupne začali budovať náskok, keď najviac viedli o 4 góly. Naši hráči však naďalej bojovali a podarilo sa im znížiť na výsledných 30:28 pre hostí.
Góly a zostava Bojníc: Briatka Juraj 8, Michniewicz 7, Blaho 3, Ďurajka, Páleš a Sobota po 2, Franko, Smetánka, Buvala a Petro po 1, Šimko, Klementovič, Rendek Brankári: Szabó, Carolan, Kamien