Starší žiaci opäť víťazne,dorast prehral v Košiciach

Starší žiaci aj vo svojom druhom zápase nenašli premožiteľa.Do Martina cestovali bez 4 hráčov základnej zostavy,ktorí boli hrať s mladším dorastom v Košiciach.Aj napriek tomu mali celý zápas pod kontrolou a hneď od úvodu si postupne zvyšovali náskok na polčasových 7:16.V druhom polčase sa obraz hry nezmenil a z Martina sme si odviezli víťazstvo 11:31.V útoku sa darilo hlavne Jurajovi Vavríkovi ktorý strelil 16.gólov.Mladší dorast v Košiciach prehral 29:25.V 21.minúte bol stav 7:6,do konca polčasu si však domáci vytvorili 5 gólové vedenie 14:9.Tento stav si hráči udržali až do 46.minúty kedy bol stav 21:14.Následne sa však naši hráči vrátili do zápasu a v 51.minúte znížili na 23:20.V nervóznom závere si však domáci úž vybudovaný náskok nenechali vziať a tak naši dorastenci odchádzali z palubovky s prehrou.