Starší žiaci aj v 2.kole úspešný

Naši starší žiaci sa v sobotu 28.9.2013 predstavili v 2.súťažnom kole na pôde Lehoty pod Vtáčnikom.Ich súpermi boli domáci hráči z Lehoty a P.Bystrica “B”.Úvodný zápas proti Lehote bol od začiatku jednoznačnou záležitosťou pre našich hráčov,postupne si zvyšovali vedenie,keď v 7 minúte bolo iba 2:4 ale v 15 už 2:13.Do konca polčasu bolo vedenie už 13.gólové 5:18.V druhom polčase dostala priestor celá ľavička,ktorá si počínala taktiež úspešne a tak skončil zápas výsledkom 8:33.Druhý zápas bol pre našich chalanov zložitejší.Do 9 minúty bol stav vyrovnaný 3:3,následne zlepšenou obranou a zakončením streleckých pozícií z protiútoku sme odskočili na rozdieľ 5 gólov,v 15 minúte bol stav 9:4.Tento náskok sa ukázal do ďalšieho dejstva ako veľmi dôležitý.I keď Považania znížili v 27 minúte na 12:10,to bolo ich strany všetko.Do konca zápasu sme náskok zvyšovali až na konečných 22:14.

HK Kúpele Bojnice – TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom     33:8   (18:5)

Góly: Michal Blaho 10, Patrik Pazdera 5, Peter Paulička 5, Oliver Ostrihoň 4, Andrej Smetánka 4, Dárius Priehoda 2, Tomáš Ševčík 1, Tomáš Oboňa 1, Martin Čapliar 1

HK Kúpele Bojnice - MŠK Považská Bystrica “B”     22:14   (10:7)

Góly: Michal Blaho 8, Tomáš Ševčík 5, Peter Paulička 5, Dárius Priehoda 2, Patrik Pazdera 2