Výsledky zápasu NHE z 23.10.2021

HK Kúpele Bojnice – HáO TJ Slovan Modra 32:25 (12:15)

Góly a zostava Bojníc: Blaho 8, Buvala 7, Ďurajka a Páleš po 5, Briatka Jakub 3, Smetánka a Petro po 2, Buričan, Sivák, Šimko, Briatka Lukáš, Rendek Brankári: Szabó, Carolan, Kamien
Vedúci družstva Miloš Pračko a tréner Tomáš Mažár
Hodnotenie:
V dnešnom zápase 8.kola Niké Handball Extraligy sme si na domácej palubovke pripísali druhú výhru v najvyššej súťaži. Hostí z Modry sme porazili v pomere 32:25. Začiatok zápasu bol vyrovnaný a tímy sa striedali vo vedení, následne sme si vytvorili náskok. O ten sme však prišli a do vedenia sa dostali hostia, ktorí si náskok udržiavali až do konca prvého polčasu, ktorý vyhrali 15:12. V druhom polčase však nastal zlom, keď náš tím zlepšil obrannú činnosť. K tomu sa pridal skvelý výkon brankárskej dvojice Carolan, Kamien. Pridali sme aj v útoku a postupne zvyšovali gólový rozdiel, čo viedlo ku konečnej výhre o 7 gólov.