Výsledky zápasu NHE z 21.5.2022

HO Slovan Modra – HK Kúpele Bojnice  24 : 30 (10:15)

Góly a zostava Bojníc: Buvala 7, Ďurajka 6, Páleš a Petro po 4, Klementovič a Blaho po 3, Smetánka 2, Sivák 1, Šimko, Briatka Lukáš, Hrúz.

Brankári: Carolan, Fabián, Kamien

V zápase ligového pohára o 5.-8. miesto sme získali dôležité 2 body na pôde HO Slovan Modra po víťazstve 30:24. Vďaka týmto bodom si môžeme v piatok proti Novým Zámkom zaistiť konečné 6. miesto v Niké Handball Extralige.
V úvode včerajšieho zápasu striedavo viedli oba tímy. V 13. minúte náš tím poslal do vedenia 7:6 Vladimír Buvala, čím odštartoval 6-gólovú sériu Bojníc. Vytvorené vedenie sme už z rúk nepustili a prvý polčas vyhrali 15:10. Druhý polčas sa rovnako niesol v znamení udržiavania nášho náskoku. Domácim sa podarilo znížiť aj na rozdiel 3 gólov, no bližšie ich už naši hráči nepustili a postrážili si tak dôležité víťazstvo v ligovom pohári.