Výsledky zápasov krajskej ligy starších žiakov zo 17.10.2021

HK Kúpele Bojnice – SMF Žilina 27:12 (15:6)

Góly: Matúš Sivák 7, Michal Gonczi 7, Dominik Mareš 5, Karol Krkoška 4, Šimon Tirtey 3, Peter Krkoška 1

Hodnotenie tréner – Martin Kočner:”Do zápasu sme nastupovali s cieľom vyskúšať si nacvičené veci z tréningu. Pozorne sme bránili a v útoku nám vychádzali kombinácie, ktoré od chalanov vyžadujem. Postupne sme si vybudovali dostatočný náskok a tak dostali šancu chalani z lavičky, aby si základ oddýchol na dôležitý zápas proti hráčom z THA Martin. Pochvalu si zaslúži Matej v bráne, ktorý nám prišiel pomôcť z mladších žiakov a proti starším chlapcom a hlavne silnejším strelám si počínal vynikajúco.”

HK Kúpele Bojnice – THA Martin 26:20 (11:9)

Góly: Matúš Sivák 13, Karol Krkoška 6, Michal Gonczi 3, Peter Krkoška 2, Šimon Tirtey 1, Dominik Mareš 1

Hodnotenie tréner – Martin Kočner:”Na palubovke sa stretli doposiaľ dve nezdolané družstvá. Prvý polčas sme boli až zbytočne nervózny, nehrali sme uvoľnene a chalani si asi až veľmi uvedomovali dôležitosť zápasu. Aj napriek tomu sme však celý polčas boli aj vďaka výborným zákrokom Paťa Mikulu v bráne lepším družstvom. Nedarili sa nám však ľahké strely, čo sa však druhý polčas zmenilo, hrali sme jednoduchšie, začali nám vychádzať nacvičené veci, hlavne sme sa chytili strelecky a postupne sme dobre hrajúce družstvo z THA Martin zlomili a vytvorili si 6. až 7. gólové vedenie. Stálo nás to ale veľa fyzických síl a aj bolesti, chalani mali už druhý zápas v nohách, ale verím, že o to viac im chutilo konečné víťazstvo. Za predvedený výkon si ho všetci do jedného zaslúžili. Chalani gratulujem. Mňa ako trénera teší, že sme odohrali po dlhej dobe vyrovnaný zápas, kde sme museli ísť na maximum, kde bol cez bolesť boj o každú loptu a hlavne to bol zápas kde nechýbali emócie, za čo sa chcem poďakovať aj fanúšikom a rodičom, že vytvorili super atmosféru.”

Starší žiaci odohrali víťazné stretnutia 3.kola na domácej palubovke proti SMF Žilina a THA Martin a udržali si neporaziteľnosť.


Komentáre sú zakázané.