Výsledky zápasov krajskej ligy starších žiakov z 10.4.2022 v Martine

MHáK Martin – HK Kúpele Bojnice 18:38 (5:18)

Góly: Karol Krkoška 8, Matúš Sivák 12, Michael Gönczi 10, Dominik Mareš 2, Martin Škraban, Maroš Tomašov 4, Peter Krkoška 2, brankári: Edo Carolan a Patrik Mikula

THA Martin – HK Kúpele Bojnice 15:26 (8:11)
Góly: Karol Krkoška 7, Matúš Sivák 9, Michael Gönczi 4, Dominik Mareš 2, Martin Škraban 1, Maroš Tomašov 3, Peter Krkoška, brankári: Edo Carolan a Patrik Mikula
Hodnotenie:

Zápas proti MHáK Martin sme využili na vyskúšanie natrénovaných signálov. Od začiatku zápasu sme pozorne bránili, darilo sa nám blokovať strely súpera a vytvorili sme si hneď od úvodu vysoký náskok. Hráči MHáK boli síce mladší, ale veľa krát nám boli vyrovnaným súperom. Zápas proti THA Martin mal už o niečo vyššiu úroveň. Úvod zápasu nám však opäť vyšiel a viedli sme už 0:5. Päť gólové vedenie sme si udržiavali po celý prvý polčas, avšak domáci boli stále nepríjemný a museli sme hrať stále pozorne. Druhý polčas sme ešte viac skvalitnili obranu a nakoniec vyhrali až 11 gólovým rozdielom. Boli to posledné zápasy pred Veľkonočným turnajom Praha Cup, kde cestujeme už vo štvrtok. Verím, že víťaznú formu si zoberieme zo sebou do Prahy a spolu s mladšími žiakmi sa pobijeme o čo najlepšie umiestnenie. Držte nám palce.