Výsledky zápasov krajskej ligy mladších žiakov z 30.10.2021

MHáK Martin “A” – HK Kúpele Bojnice “A” 10:15 (6:7)

Góly: Peter Krkoška 12, Tadeáš Rybanský 3

Hodnotenie: Nastúpili sme proti súperovi ktorý ešte v sezóne vôbec neprehral. O to sme mali väčšiu chuť a motiváciu ich poraziť a zaistiť si tým miesto v Česko- Slovenskej lige. Výkon nebol z našej strany vôbec dobrý, ale podarilo sa nám ubrániť Martinských strelcov a nepustili sme domácich od začiatku zápasu vôbec do tempa. V úvode sme vyhrávali 0:4, domáci síce znížili na polčasových 6:7 ale v druhom polčase aj zásluhou skvelých zákrokov Mateja v bráne sme za 17.minút dostali iba 2 góly a nakoniec zaslúžene vyhrali. Strelecky sa zaskvel Peťko Krkoška, keď bol rozdielovým hráčom na ihrisku a strelil 12.gólov.

MHáK Martin “B” – HK Kúpele Bojnice “A” 4:41 (1:17)

Góly: Tadeáš Rybanský 15, Michal Beňuška 9, Mário Ištók 6, Šimon Vlnieška 5, Peter Krkoška 5, Matúš Húska 1

Hodnotenie: Zápas mal jasného favorita a bolo len otázkou akým rozdielom sa skončí. Hráči s MHáK Martin “B” s hádzanou len začínajú. Chalani si tak schuti zahrali a po prvom ťažkom zápase si aj každý strelil pekné góly.

Skončím netradične. ĎAKUJEM všetkým rodičom, ktorí boli s chalanmi na výletoch či na prázdninách, že chalanov osobne doviezli do Martina, ale aj tým ktorí mali iné menšie zranenia alebo boli po chorobe, že chalanov aj napriek tomu pustili hrať a umožnili odohrať a vyhrať tieto zápasy čím sme si vybojovali možnosť hrať Česko – Slovenskú ligu.