Výsledky zápasov krajskej ligy mladších žiakov z 21.5.2022

MHáK Martin “B” – HK Kúpele Bojnice “A” 8:13 (4:10)

Góly: Andrej Duchoň 5, Timotej Šebo 4, Michal Beňuška 4
MHáK Martin “A” – HK Kúpele Bojnice “A” 17:20 (9:8)

Góly: Peter Krkoška 6, Martin Trgiňa 5, Šimon Vlnieška 4, Timotej Šebo 3, Michal Beňuška 1, Andrej Duchoň 1
Hodnotenie: V zápase proti “B” družstvu MHáK Martin dostali šancu hrať hráči z lavičky a príjemne ma prekvapili. Chytili sa šance, hrali s odvahou a hlavne prvý polčas bol z našej strany suverénny. Druhý polčas sme však hrali nervózne a hlavne v útoku sme robili veľké množstvo technických chýb. Súper však našťastie naše chyby nevyužil a tak sme s prehľadom dotiahli zápas do víťazného konca.
Zápas proti “A” tímu domácich mal od prvých sekúnd bojovný nádych. Každý gól bol dôležitý a oba tímy chceli vyhrať. Domácim od úvodu vychádzala ľahká streľba, mali strelca z vonku, zatiaľ čo my sme sa na gól netrápilo, ale hrali sme kolektívne. Druhý polčas mal podobný priebeh až do stavu 15:15. Od tohto momentu sa ukázala naša sila kolektívu, keď naša hra nestála len na jednotlivcovi ako na strane domácich. Klobúk dole pred ich hráčom Filipom Lechanom, ktorý nám dal zo 17 gólov 14, ale náš kolektívny výkon od brankára až po posledného nášho hráča na lavičke rozhodol a našom zaslúženom víťazstve. Chalanom gratulujem k víťazstvu, zaslúžili si ho.