Výsledky zápasov krajskej ligy mladších žiakov z 20.11.2022

MHáK Martin – HK Kúpele Bojnice 10:21 (3:10)

Góly: Andrej Duchoň 8, Timotej Šebo 8, Martin Krkoška 3, Tomáš Kollár 2

Hodnotenie: Iba úvod zápasu do 5.min bol vyrovnaný, keď bol stav 3:3. Od tohoto momentu sme zavreli obranu a súperovi nedovolili do konca polčasu skórovať. Druhý polčas sme pokračovali v dobrom výkone a zaslúžene sme vyhrali rozdielom 11. gólov.

MŠK Kysucké Nové Mesto – HK Kúpele Bojnice 17:23 (10:12)
Góly: Timotej Šebo 9, Samuel Štrbák 6, Andrej Duchoň 5, Tomáš Kollár 2, Martin Krkoška 1
Hodnotenie: Favoritom zápasu bol domáci tím s ktorým sme v úvodnom kole sezóny prehrali na domácej palubovke. Prvý polčas bol veľmi vyrovnaný a žiadne družstvo si nevedelo vytvoriť viac gólové vedenie. Poslednú minútu polčasu sme však strelili dva góly a išli tak do vedenia 10:12. Druhý polčas až do 30. minúty mal rovnaký priebeh ako prvý, keď bol stav 14:15. Potom sme však sériou piatich gólov naklonili víťazstvo na našu stranu 14:20 a až do konca zápasu sme už bojovným domácim nedovolili otočiť skóre a tak sme im zaslúžene vrátili domácu prehru.
Mladší žiaci svojimi zlepšenými výkonmi pridávajú na svoje konto víťazstvá. Tentokrát si priviezli domov 4 body za dve víťazstvá proti MHáK Martin a Kysuckému Novému Mestu.

Teší ma, že aj napriek malému počtu hráčov, dnes jeden hráč na striedanie, naše výkony rastú. Chalani postupne chápu, čo majú hrať a čo od nich vyžadujem. Dnes podali v oboch zápasoch bojovný a zodpovedný výkon za čo im odmenou boli dve cenné víťazstvá. Všetci si dnes zaslúžia pochvalu.