Výsledky zápasov 1.kola KL mladších žiakov z 12.9.2020

MŠK Považská Bystrica “A” – HK Kúpele Bojnice  17:17 (8:9)

Góly: Matúš Sivák 9, Peter Krkoška 3, Dominik Mareš 2, Šimon Tirtey 1, Marek Madaj 1, Majko Ištok 1
Po polročnej prestávke odohrali svoje prvé zápasy aj mladší žiaci na pôde Považskej Bystrice. Favoritom bol jednoznačne domáci celok, ktorý to v úvode zápasu aj potvrdil a zaslúžene viedol 3:1. Následne sme však šesť gólovou šnúrou otočili na 3:7. Záver prvého polčasu vyšiel domácim a znížili na 8:9.Druhy polčas bol veľmi vyrovnaný a bojovalo sa o každý strelený gól a rozhodovala každá jedna chyba. Pri troške taktickej vyspelosti sme mohli v závere strhnúť víťazstvo na svoju stranu a vyhrať ale remíza je úplne zaslúžená za predvedenú hru pre oba kolektívy.
MŠK Považská Bystrica! “B” – HK Kúpele Bojnice 6:25 (3:12)
Góly: Šimon Tirtey 12, Marek Madaj 5, Peter Krkoška 3, Dominik Mareš 2, Majko Ištok 2, Martin Trgiňa 1
V tomto zápase dostali hneď od začiatku šancu všetci hráči, ktorí prišli z prípravky alebo s hádzanou iba začali. Kvalita bola na našej strane a chalani to aj gólovo na ihrisku potvrdzovali. Bolo na nich vidieť veľké chcenie a každý sa chcel gólovo presadiť aj na úkor technických chýb. Ich odmena za snahu bolo vysoké víťazstvo o 19 gólov.