Výsledky Česko-slovenskej ligy mladších žiakov z 23.01.2022

Výsledky:

HK Kúpele Bojnice – KH  Kopřivnice 18:16 (9:8)
Góly: Peter Krkoška 9, Matúš Húska 4, Michal Beňuška 3, Tadeáš Rybanský 1, Andrej Duchoň 1
HK Kúpele Bojnice – HC Zubří 16:9 (9:5)
Góly: Peter Krkoška 8, Michal Beňuška 3, Mário Ištók 2, Matúš Húska 1, Andrej Duchoň 1, Tadeáš Rybanský 1
HK Kúpele Bojnice – HC Zlín 20:10 (14:6)
Góly: Peter Krkoška 10, Tadeáš Rybanský 4, Mário Ištók 2, Andrej Duchoň 2, Matúš Húska 1, Martin Trgiňa 1
HK Kúpele Bojnice – ŠKP Frýdek Místek 21:15 (14:7)
Góly: Peter Krkoška 12, Michal Beňuška 4, Tadeáš Rybanský 2, Matúš Húska 2, Martin Trgiňa 1
Mladší žiaci HK Kúpele Bojnice sa v nedeľu predstavili v Kopřivniciach na Česko Slovenskej lige na ktorú si vybojovali postup v jesennej časti krajských majstrovstiev. Na turnaji sa predstavili taktiež dve najlepšie družstvá Moravskoslezkého kraja Frýdek Místek a domáce Kopřivnice a dve najlepšie družstvá Zlínskeho kraja Zlín a Zubří. Naši chalani prešli turnajom bez prehry a stali sa tak víťazom prestížnej Česko Slovenskej ligy.
Najlepším strelcom sa stal náš hráč Peťko Krkoška s 39 gólmi v štyroch zápasoch.
Hodnotenie:
Každý tréner pozná silu svojho družstva a podľa toho má potom herné a výsledkové očakávania. Úprimne? Prvenstvo a ani také presvedčivé víťazstvá sme nečakali ani vo sne . Súperov sme herne vôbec nepoznali, ale vedel som čo sme schopný hrať my a na čo každý jeden hráč má. Išli sme preto postupne od zápasu k zápasu a snažili sme sa hrať veci ktoré trénujeme a hlavne si po dlhom čase užiť hádzanú aj na medzinárodnej scéne a nepozerať sa vôbec na výsledok a ani umiestnenie. Niektorý prvý krát stáli na palubovke a hrala im pri tom slovenská hymna, možno si to v tej chvíli ani neuvedomovali čo práve zažívali, ale verím, že si to budú pamätať.
Chalani hrali v každom zápase krásnu hádzanú a dodržiavali pokyny ktoré dostali. V obrane na čele s neskutočným a pokojným výkonom Mateja Kollára v bráne sme poctivo bránili, vysúvali na strelcov a vzájomne si pomáhali a zdvojovali. V útoku velil akciám Peťko Krkoška ktorý sa stal s 39 gólmi najlepším strelcom turnaja avšak svojimi prihrávkami a tímovosťou dostával do gólových situácií aj ostatních spoluhráčov, ktorí v každom zápase podali skvelé výkony. Samozrejme urobili sme aj veľa chýb a aj zlé herné rozhodnutia ale tímovosť a herná disciplína na tomto turnaji nám priniesla  víťazstvá a radosť v každom zápase a konečné 1.miesto. Chalani gratulujem každému jednému, užite si víťazstvo, pochváľte sa, tešte sa, ale v utorok vás čakám všetkých na tréningu, nakoľko treba na sebe stále pracovať, lebo víťazstvá nie sú samozrejmosť ale odmena za vaše výkony.
tréner Martin Kočner spolu s Jurajom Bellušom
GRATULUJEME!!!Komentáre sú zakázané.