Turnaj Holiday cup Zlín 2019 – 23.8.-25.8.2019

Prípravka

“Družstvo prípravky sa v počte 9 hráčov (oslabené o štyroch stabilných hráčov) zúčastnilo prvého turnaja, na ktorom sa nepočítalo skóre. Pre motiváciu hráčov je každý víťaz a bol ocenený účastníckym diplomom a medailou, čo bolo pekné. Herné výkony hráčov boli výborné. Chlapci hrali s chuťou, každý sa snažil ukázať nadobudnuté zručnosti. Postupne ich budeme zdokonaľovať. Možno prilákame aj nových nádejných hádzanárov medzi nás.”
trénerka Helka

Starší žiaci

“Mame za sebou 1 turnaj pred novou sezonou. A chcem sa vo svojom mene a nasho klubu HK Kupele Bojnice podakovat chlapcom za pekny turnaj, ktory sme odohrali v Zline. Skoncili sme na 6 mieste. Chlapci kazdym zapasom zlepsovali obranu a aj sa to prejavilo potom na zapasoch a vysledkoch, kde super mal niekedy velky problem sa prepracovat ku golu. Niekedy nam chybalo malo a mohli sme zapas dotiahnut do vitazneho konca. Podakovanie patri aj Vam rodicom, ktory nam roznou formou zabezpecili ci uz financne alebo stravou (bagetky, kolaciky a ine) pre chlapcov a aj pre nas co sme boli s chlapcami v Zline. Tesim sa na dalsie zapasy a ked chlapci budu pocuvat svojich trenerov verim, ze tych vitazstiev bude viacej.”

Juraj Čapliar, vedúci družstva

Tréner Martin Briatka: “Som spokojný ako chlapci hrali, každý jeden, keď hral, sa snažil podať čo najlepší výkon. U niektorých bolo vidieť absenciu tréningov, čo je v tejto fáze pochopiteľné. Každý jeden zápas sa mi ale páčil v nasadenej obrannej činnosti a aj útočnej. Turnaj chlapcom pomohol, aby sa zohrali a pripravili na sezónu. Určite je na čom zakladať a zlepšovať sa, pokiaľ sa budú chlapci snažiť a počúvať. Ďakujem za spoluprácu vedúcemu aj asistentovi a samozrejme vedeniu.

Tréner Michal Šimko: “Turnaj bol dlhý a náročný, ale chlapci to zvládli. Podali sme bojovný výkon a zlepšovali sa od zápasu k zápasu. Škoda na pár chýb v rozhodujúcich momentoch a keby sa na nás trošku šťastie usmialo, mohlo by to v konečnom zúčtovaní vyzerať veselšie. Bolo veľa pozitívnych momentov, na ktorých treba popracovať a pretaviť to do zápasov v sezóne. Určite treba pochváliť obrannú činnosť, kde sa chalani zomkli a pracovali ako tím. Chcel by som chalanom poďakovať, pretože každý z nich nechal na ihrisku to, čo sa od neho očakávalo. Pogratulovať by som chcel aj nášmu brankárovi Dominikovi, ktorý bol vyhlásený za najlepšieho brankára. Poďakovanie patrí aj rodičom, ktorí nás podporili a aj tým, ktorí turnaj s nami absolvovali. Takisto vďaka patrí aj vedúcemu družstva, ktorí nám veľmi pomáha, uľahčuje nám prácu a my sa môžeme plno sústrediť na trénovanie. Ďakujem patrí aj vedeniu HK Kúpele Bojnice.Individuálne ocenenie: Domink Rajčo – najlepší brankár starších žiakov.
Gratulujeme všetkým!!!

Komentáre sú zakázané.