Mladší dorast začal sezónu úspešne

V nedeľu privítali naši mladší dorastenci v prvom kolo prvej slovenskej ligy na domácej palubovke mužstvo z Topoľčian.Po hrubej augustovej príprave a neodohratí ani jedného prípravného zápasu pred sezónou 2011/2012 sa naši chalani ťažšie rozbiehali.V úvode im viazla hlavne súhra v útočnej činnosti,keď sa strelecky trápili.V 21.minúte bol stav 8:7.Obranná činnosť mala tiež ešte trhliny ale s pribudajúcimi minútami aj vďaka skvelým zákrokom Mareka Javorčeka sa Topoľčiansky hráči čoraz ťažšie presadzovali.Do polčasu sme si vytvorili 4.gólové vedenie 14:10.Úvod druhého polčasu sme zvládli na jednotku.Súper nám za 20.minút strelil iba 3.góly a tak sa naše vedenie postupne navyšovalo.V 50.minúte bol stav 28:13.V závere dostali šancu aj hráči z ľavičky.Obrana už nebola taká kvalitná ale aj tak patrí našim dorastencom pochvala za vydarený a víťazný vstup do novej sezóny.

HK Kúpele Bojnice - HK THP Topvar Topoľčany          37:20   (14:10)

Góly: Róbert Oršula 10, Dávid Pánis 8, Juraj Briatka 7, Adrián Strieborný 6, Marek Hlinka 3, Michal Boch 2, Juraj Vavrík 1